Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wólka Waniewska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Białystok

Wygoda,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Choroszcz(Wólka Waniewska + 12 km)

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w budynku dwulokalowym Choroszcz I 80 m | Rynek pierwotny Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku dwulokalowym położone w centrum Choroszczy przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Hajduka

Nowe Miasto,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

650 000 zł656 m² 990,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowy Adres: ul. Mikołaja Hajduka Twoje Nowe Miasto Szukasz idealnego punktu na mapie Białegostoku, by zrealizować marzenie o własnym domu? Prezentujemy działkę, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

539 000 zł68,40 m² 7 880,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4-pokojowe 68,4 m2 | Pierwsze Piętr o - cegła| Białystok - Leśna Dolina | Balkon | Piwnica | 539 000 zł. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

39 zł/m²170 m² 6 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** do wynajęcia *** 170 M 2 *** ul.WARYŃSKIEGO *** BIAŁYSTOK *** * Open space * Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową , handlową w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

499 000 zł48,13 m² 10 367,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Lawendowa

Zielone Wzgórza,Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe na wynajem z możliwością podziału Przestronne lokale użytkowe, przeznaczone pod działalność biurową lub handlową w Białymstoku, os. Zielone Wzgórza Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok(Wólka Waniewska + 21 km)

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezczynszowe w Białymstoku w dobrej cenie i znakomitej lokalizacji. Dojazd do Centrum w kilka minut. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Każde mieszkanie.